Komputery mobilne Zebra

Komputery mobilne Zebra

Przedstawiamy najcieńsze i najlżejsze komputery mobilne firmy Zebra — przeznaczone dla przedsiębiorstw komputery mobilne EC50 z obsługą Wi-Fi oraz EC55 z obsługą Wi-Fi/sieci komórkowej. Urządzenia te zaprojektowano tak, aby były indywidualnie przydzielane poszczególnym pracownikom — mają być zawsze gotowe do pracy i w zasięgu ręki, niezależnie od tego, czy dany pracownik pracuje w siedzibie firmy, czy w terenie. EC50 łączy w sobie najlepsze cechy różnych typów urządzeń — atrakcyjny wygląd i wrażenie obsługi smartfona, których pracownicy oczekują od swojego urządzenia służbowego, trwałość, dzięki której poradzi on sobie z codzienną, intensywną pracą w firmie, oraz wszystkie funkcje klasy korporacyjnej, które pozwolą pracownikom osiągnąć nowy poziom wydajności, możliwości współpracy i wykorzystania urządzeń. Dostosowany do wymagań przedsiębiorstw pakiet Mobility DNA, stanowiący najbardziej rozbudowany zestaw programów narzędziowych w branży, poprawia praktycznie każdy aspekt korzystania z urządzeń oraz wyznacza nowy poziom łatwości obsługi, bezpieczeństwa i wygody zarządzania urządzeniami. Komputery mobilne EC50 i EC55 są gotowe na przyszłość — obsługują szereg opcji płatności oraz technologię RFID. Zapewniają one także niezrównaną elastyczność — w ciągu zaledwie kilku sekund urządzenie, które mieści się w kieszeni, można zamienić w pełną stację roboczą, skaner pistoletowy przynoszący najwyższy komfort podczas pracy wymagającej intensywnego skanowania, krótkofalówkę lub aparat telefoniczny PBX ułatwiający komunikację głosową i tekstową pomiędzy pracownikami. Moduł śledzący pozwala bez trudu odnaleźć urządzenia zagubione lub odłożone w niewłaściwe miejsce, nawet po rozładowaniu baterii. Możliwość zakupu przez okres czterech lat eliminuje skomplikowane zarządzanie różnymi modelami urządzeń na różnych platformach. Dostępny opcjonalnie najwyższy standard wsparcia technicznego pozwala zadbać o to, aby urządzenia te pracowały niezawodnie i nie opuszczały rąk pracowników. EC50 i EC55 — indywidualne komputery mobilne klasy korporacyjnej w stylu smartfona, stworzone na potrzeby firm.

Specyfikacja ec50-ec55-spec-sheet-pl-pl

Jeśli chodzi o właściwe wyposażenie pracowników w małych i średnich przedsiębiorstwach, komputery mobilne MC2200/MC2700 oferują przystępną cenowo mobilność „bez kompromisów”. Zostały skonstruowane z myślą o zastosowaniach w całej firmie. Dostępne są modele obsługujące tylko sieć Wi-Fi (MC2200) lub sieć Wi-Fi/sieć komórkową (MC2700). Zapewniają one łączność praktycznie każdemu pracownikowi, w dowolnym miejscu — od magazynu przez zakład produkcyjny lub sklep detaliczny po rozległe przestrzenie na otwartym powietrzu, takie jak porty czy place rozładunkowe i warunki pracy w terenie. Te wiodące w swojej klasie, lekkie urządzenia wyznaczają nowy standard komfortu użytkowania. Zespół projektantów przemysłowych firmy Zebra zaprojektował wszystkie główne fizyczne aspekty tych urządzeń, tak aby zapewniały najwyższy poziom ergonomii: wielkość, kształt, umiejscowienie oraz kolory klawiszy, zwężany kształt obudowy, osobne uwypuklenia pasujące do kształtu palca ułatwiające obsługę klawiatury i wyświetlacza jedną ręką, zatrzaskowy uchwyt ze spustem do zastosowań wymagających intensywnego skanowania i wiele innych.Klawiatura umożliwia obsługuję starszych aplikacji wykorzystujących emulację terminala, a ekran dotykowy — intuicyjną, dotykową obsługę nowoczesnych aplikacji na system Android. Odpowiednie dla przedsiębiorstw funkcje skanowania pozwalają na natychmiastową i niezawodną rejestrację praktycznie każdego kodu kreskowego w dowolnym stanie — w tym kodów uszkodzonych, zadrapanych, zabrudzonych lub źle wydrukowanych. W urządzeniach tych firma Zebra zastosowała swoją najwydajniejszą platformę opartą na systemie Android, dzięki czemu zainstalowany w nich najbardziej zaawansowany procesor zapewnia prędkość działania aplikacji na poziomie komputera stacjonarnego. Android 10 gwarantuje najnowsze funkcje systemu operacyjnego, a możliwość obsługi systemu Android 11 — niezrównane przygotowanie na wymagania przyszłych zastosowań.Obudowę skonstruowano tak, aby wytrzymywała częste przecieranie stosowanymi powszechnie środkami dezynfekującymi, co pomaga zapobiegać przenoszeniu się drobnoustrojów między pracownikami. Za sprawą najbardziej kompleksowego w tej klasie zestawu akcesoriów do ładowania i noszenia urządzeń pracownicy i personel pomocniczy mogą łatwo zarządzać urządzeniami na zapleczu. Dzięki dostępnym bezpłatnie profesjonalnym narzędziom Mobility DNA, urządzenia te łatwiej wykorzystywać, zabezpieczać i nimi zarządzać. Możliwość zainstalowania licencji Mobility DNA Enterprise zapewnia natomiast dostęp do zaawansowanych narzędzi, które zwiększają produktywność personelu, bezpieczeństwo urządzeń i łatwość wdrożenia na dużą skalę.

Zebra mc2200-mc2700-spec-sheet-pl-pl

Rozważasz wyposażenie swoich pracowników w tanie telefony komórkowe? Podnieś standard do klasy biznesowej i wybierz wytrzymałe komputery dotykowe TC21/TC26 — bez podnoszenia ceny. Wybierz metodę łączności, której potrzebują Twoi pracownicy — model TC21 obsługujący tylko Wi-Fi lub model TC26 z łącznością WiFi i komórkową. Następnie wybierz funkcje, które pozwolą pracownikom zwiększyć dokładność wykonywania zadań i wydajność pracy. Skanujesz tylko od czasu do czasu? Wbudowany aparat o wysokiej rozdzielczości 13 MP będzie w sam raz. Dla pracowników, którzy wykonują zadania wymagające bardziej intensywnego skanowania wybierz zaś jeden z dwóch zaawansowanych modułów skanujących, które zarejestrują praktycznie każdy kod kreskowy w dowolnym stanie. Potrzebujesz wygodnej pracy bez obsługi ręcznej? Zakładany na nadgarstek chwyt pozwoli pracownikom skupić się na wykonywanym zadaniu, a nie na obsłudze urządzenia. Na dłuższe zmiany wybierz baterię o zwiększonej pojemności, zapewniającą do 14 godzin pracy. Do rozmów wideo dodaj przednią kamerę o rozdzielczości 5 MP, aby móc wspierać techników w terenie i poprawić wskaźnik napraw ukończonych przy pierwszej interwencji. Przenieś współpracę pracowników na wyższy poziom za pomocą zaawansowanych opcjonalnych rozwiązań głosowych, obejmujących komunikację Push-to-Talk wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń — i korzystaj z możliwości używania urządzeń jako telefonów PBX. Opcjonalny, dostępny w przystępnej cenie plan wsparcia technicznego Zebra OneCare™ SV zapewni zaś Ci całą potrzebną ochronę: normalne zużycie, wsparcie techniczne na żywo oraz online, priorytetowy czas realizacji napraw i nie tylko. Dzięki TC21/TC26 za swoje pieniądze zyskasz więcej — wszystkie funkcje biznesowe potrzebne pracownikom do szybszego wykonywania zadań, zawarte w urządzeniu, którego wielkość i cena są takie same, jak wielkość i cena telefonu komórkowego.

Zebra tc21-tc26-spec-sheet-pl-pl

Na skraju Twojej firmy znajdują się pracownicy pierwszej linii, którzy spędzają dni twarzą w twarz, służąc ważnemu zasobowi Twojej firmy - klientom. Teraz mamy urządzenie zaprojektowane tak, aby zwiększyć możliwości personelu i obsługę klienta na wyższy poziom, zapewniając wszystkim pracownikom wszystko, czego potrzebują do osiągnięcia maksymalnej wydajności, z bezproblemową niezawodnością - komputer dotykowy TC72 z systemem Android. Ta rodzina opiera się na odnoszącej sukcesy rodzinie TC70, aby stworzyć wyjątkowo wytrzymały, całkowicie dotykowy komputer dla pracowników znajdujących się w czterech ścianach - smartfon zapewniający najwyższą prostotę, konstrukcję zaprojektowaną tak, aby wytrzymać lata najtrudniejszego codziennego użytkowania i nadużyć. najnowocześniejsza solidna konstrukcja i nowa platforma oferująca więcej możliwości niż jakiekolwiek inne urządzenie tej klasy. TC72 - dostarczenie prawdziwej przewagi konkurencyjnej na obrzeżach Twojej firmy.

Zebra tc72-tc77-spec-sheet-pl-pl

W magazynach i zakładach produkcyjnych każdej wielkości na całym świecie eksploatowane są ponad trzy miliony komputerów mobilnych z serii Zebra MC9000 w celu poprawienia wydajności siły roboczej i usprawniania procesów biznesowych firmy. Dzisiaj jednak Twoi klienci oczekują codziennie szybszej niż kiedykolwiek wcześniej wysyłki większej liczby zamówień. Przedstawiamy model Zebra MC9300, najlepszy ultrawytrzymały komputer mobilny, który poradzi sobie ze wszystkim — następny etap ewolucji najlepiej na świecie sprzedającego się komputera mobilnego klasy korporacyjnej z systemem Android, któremu zaufało najwięcej użytkowników. Pracownicy zyskują maksymalną prostotę obsługi dzięki systemowi Android (systemowi operacyjnemu, który dobrze już znają), większemu, zaawansowanemu ekranowi dotykowemu i nie tylko. Najlepsza możliwa moc obliczeniowa i pojemność pamięci pozwalają sprawnie obsługiwać wszystkie aplikacje, a także nowe funkcje rejestracji danych, które obejmują opcjonalny aparat/kamerę tylną i przednią, wyjątkowy zasięg skanowania i doskonałą jakość rejestracji bezpośrednich oznaczeń części (DPM). Nowa bateria zapewnia dwa razy dłuższy niż w przypadku modelu MC9200 czas pracy po jednym ładowaniu. Jest to najbardziej wytrzymały model z serii MC9000, jaki kiedykolwiek stworzono — urządzenie, które przetrwa dłużej niż praktycznie każde inne urządzenie w tej klasie w dowolnym środowisku, nawet w mroźni. Rozwiązania z gamy Mobility DNA ułatwiają zarządzanie urządzeniami, bezpieczeństwem systemu operacyjnego oraz baterią i zapewniają lepszą niż kiedykolwiek wcześniej, niezawodną łączność bezprzewodową. A dzięki temu, że z istniejących aplikacji TE można na tym modelu korzystać od razu po wyjęciu go z opakowania, migracja do systemu Android nie mogłaby być prostsza. Dostępny wyłącznie w ofercie firmy Zebra ultrawytrzymały komputer MC9300 pomoże Twojemu przedsiębiorstwu maksymalnie zwiększyć produktywność personelu i wydajność operacyjną.

Zebra mc9300-spec-sheet-pl-pl

Zapewnij każdemu klientowi, który wejdzie do Twojego sklepu, najlepsze spersonalizowane doświadczenie zakupowe dzięki asystentowi zakupów nowej generacji, Androidowi PS20 Personal Shopper. Opierając się na udanym i sprawdzonym MC18, PS20 dodaje mnóstwo funkcji, które napędzają go do czołówki w swojej klasie, tworząc urządzenie o podwójnym zastosowaniu, które zapewnia klientom najlepsze wrażenia z zakupów w sklepie - i automatyzuje zadania dla sprzedawców, zwiększając wydajność. Otrzymujesz najbardziej wytrzymałe urządzenie w swojej kategorii, gotowe do codziennego, całodziennego użytku przez klientów i sprzedawców. Zaawansowane funkcje obejmują łatwe skanowanie za każdym razem praktycznie każdego elektronicznego lub drukowanego kodu kreskowego 1D, 2D i Digimarc w każdych warunkach, zaawansowany duży ekran dotykowy, który działa nawet w stanie mokrym, szybsze i bardziej niezawodne połączenia Wi-Fi, bogata obsługa lokalizacji umożliwiająca dostarczanie spersonalizowanych kuponów i rabatów kupującym oraz najbardziej efektywna ścieżka kompletacji zamówień dla współpracowników i nie tylko. Uzyskaj maksymalny zwrot z inwestycji (ROI) dzięki niezrównanym funkcjom, które obniżają koszty i wydłużają cykl życia urządzenia, w tym obsługę dwóch następnych wersji Androida („P” i „Q”). Cztery nowe, wyjątkowe i wydajne aplikacje Zebra Mobility DNA, które zapewniają niezrównaną funkcjonalność. Zgodność z istniejącym MC18 zapewnia opłacalną ścieżkę modernizacji do następnej generacji technologii zakupów. Zapewnij swoim klientom najwyższą jakość zakupów w Twoim sklepie dzięki urządzeniu, które zapewnia największą wartość - PS20, tylko od Zebry.

Zebra ps20-spec-sheet-pl-pl

pozycjonowanie stron bielsko