Etykiety logistyczne Etykiety kolorowe Taśmy termotransferowe Drukarki etykiet Czytniki i terminale
łść

WSZYWKI TEKSTYLNE

Przedsiębiorstwa chcąc spełnić wymagania norm branżowych dotyczące znakowania wyrobów tekstylnych muszą trwale i dokładnie oznakować swoje produkty. W tym celu stosuje się nadruk termotransferowy wykonywany za pomocą specjalnej taśmy pozwala chronić informacje o wyrobie (przepis prania, skład surowcowy materiału, rozmiar ubioru) zapobiegając możliwemu rozmyciu powstałemu pod wpływem wysokiej temperatury.

Firma EuroLabels w swojej ofercie posiada wszywki nylonowe i satynowe.

Wszywki nylonowe, powlekane, dają możliwość zadruku po obu stronach, ich zaletą jest również niestrzępienie się po obcięciu. Najczęściej stosowane do oznaczania odzieży, wyrobów tekstylnych i dziewiarskich .Dostępne są w dwóch rodzajach:

- nylon premium – gwarantuje jakość nadruku, odporny na pranie i czyszczenie chemiczne w temperaturze 85°C,gramatura 86 g/m2

- nylon standard - niepodatny na pranie i czyszczenie chemiczne w temperaturze 60°C., gramatura 73 g/m2

Wszywki nylonowe konfekcjonowane są w rolkach o długości nawoju 200 m i następujących szerokościach: 15; 20; 25; 30; 35; 40; 45 mm.

Polecana taśma barwiąca: TEXTILE

Wszywki satynowe są bardzo delikatne , po obcięciu strzępią się, dlatego najlepiej wszywać je dwustronnie. Są one odporne na pranie i czyszczenie chemiczne w temperaturze do 60°C.

Wszywki te są dostępne w dwóch kolorach : białym i czarnym .

Standardowe szerokości taśmy białej to : 15; 30; 38 mm i długości nawoju 200 m – a satyny czarnej: 30; 45 mm i długości nawoju 200 m.

Polecana taśma barwiąca: TEXTILE 

łść

Kontakt


więcej >>

mapa >>